مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي

 مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي

… دانلود …

مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: دوازدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران

تعداد صفحات: 11

نویسنده(ها):

وحید پیروزفر – دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنیمهندسی، گروه مهندسی شیمی
عبدالصمد زرین قلم – دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنیمهندسی، گروه مهندسی شیمی
سارا سپهری – دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنیمهندسی، گروه مهندسی شیمی
فتح الله امی – دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنیمهندسی، گروه مهندسی مکانیک(هوا و فضا)

چکیده:

در این مطالعه، خواص فیزیکی و شیمیایی سوخت در ترکیبی با افزودنی و بدون افزودنی مورد بررسی قرار گرفت. تستهای مورد نظر شامل دانسیته، ویسکوزیته، عدد ستان، نقطه اشتعال، دمای جوش، فراریت و تقطیر میباشد. یک افزودنی میتواند هم به صورت بک پایدارکننده ترکیب و هم به صورت بک بهبود دهنده احتراق به کار برده شود که بدین وسیله میتوان خواص سوخت (مخصوصا عدد ستان) را به منظور بهبود فرآیند احتراق بالا برد. فرمولاسیونهای جدیدی که برای سوخت پیشنهاد شده است، شامل 2 و 5 درصد حجمی افزودنی (نیترو متان، نیترو اتان، 2 متوکسی اتیل اتر) در مخلوط دیزل MB-OM 457 LA تست شده اند. در این پروژه انواع گازها و دوده خروجی از این موتور را مورد آنالیز قرار گرفته و تغییرات آن مورد بررسی قرار داده شده است.

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي اثر افزودني هاي سوختي بروي خواص سوخت و کاهش دوده در موتورهاي ديزلي