مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي

 مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي

… دانلود …

مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: چهاردهمین کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

بهناز نحوی – دانشکده علوم، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
بابک نصیری – دانشکده مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی ق
ابوالفضل طرقی حقیقت – دانشکده مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی ق

چکیده:

نمونه های کمیاب اغلب بسیار مورد توجه می باشند. در تشخیص پزشکی، بیماری های نادری نظیر سرطان بسیار جالب تر از بیماری های معمولی نظیر سرماخوردگی می باشند. در این مقاله به منظور طبقه بندی کلاس های کمیاب، به تولید یک مجموعه از قوانین مبتنی بر مجموعه های دانه درشت و پردازش تکاملی پرداخته شده است. ابتدا بر روی مجموعه داده ها، عملیات پیش پردازش شامل استفاده از مقادیر عمومی به جای مقادیر گمشده و گسسته سازی مشخصه ها انجام، سپس با بهره گیری از تئوری مجموعه های دانه درشت و پردازش تکاملی، مشخصه های مناسب استخراج می شوند. در انتها با استفاده از پردازش تکاملی یک مجموعه قوانین که تنها کلاسهای کمیاب را مورد پیشبینی قرار می دهند، ارایه شده است. نتایج به دست آمده بر روی مجموعه داده های مختلف که دارای مشخصه های زیادی هستند در مقایسه با نتایج معتبر ارایه شده، بسیار مطلوب تر بوده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله طبقه بندي کلاس هاي کمياب مبتني بر مجموعه هاي دانه درشت و پردازش تکاملي