مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ

 مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ

… دانلود …

مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: هفتمین همایش کیفیت و بهره وری در صنعت برق

تعداد صفحات: 18

نویسنده(ها):

رضا دشتی – شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
رحمن دشتی – دانشکده مهندسی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر
بابک رنجبر – شرکت بوشهر توان سرعت (BTS)

چکیده:

نصب صحیح خازن در شبکه توزیع، تلفات انرژی و توان را کاهش، ظرفیت خطوط را افزایش، و پروفیل ولتاژ را بهبود می دهد. جایابی بهینه خازن یعنی تعیین محل،مقدار و زمان کلید زنی خازنهای موازی روی فیدرهای توزیع به منظور بیشینه نمودن صرفه جویی مالی. در این مقاله با الهام از هیافت جستجوی گرادیانف در بخش اول روشی برای تعیین گره های حساس شبکه ارائه شده تا ابعاد مسئله کاهش یابد(لذا روش برای سیستم های توزیع بزرگ مناسب است). در قسمت بعد، پس از انجام جستجوی جامع تمامی حالات نصب خازن، پاسخ بهینه از میان آنها یافته می شود.حسن روش پیشنهادی استفاده از مقادیر استاندارد خازن با لحاظ قیمتهای واقعی است. در ضمن بارهای وابسته به ولتاژ لحاظ شده و حالتی واقعی تر به مسئله بخشیده است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله جايابي بهينه خازن در شبکه توزيع با لحاظ بارهاي وابسته به ولتاژ