مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح

 مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح

… دانلود …

مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: اولین همایش ملی عمران شهری

تعداد صفحات: 12

نویسنده(ها):

شهریار شهبازپناهی – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
سالار منیعی – مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

چکیده:

این مقاله به بررسی مطالعات انجام گرفته در زمینه روشهای مقاوم سازی تیرهای بتنی مسلح به عنوان یکی از اجزای اصلی در سیستم های لرزه بر معمول می پردازد. روشهای متداول مقاوم سازی شامل استفاده از ورقهای فولادی، ژاکت بتنی و پلیمرهای الیافی (FRP) که برای بهبود عملکرد خمشی و برشی المانهای تیر توسعه یافته اند، در این بررسی مورد توجه قرار گرفته اند. با بررسی این مطالعات دیده می شود که برخی از روشهای مقاوم سازی به خوبی توسعه یافته و قابل استفاده در کارهای عملی مقاوم سای بوده و در برخی از روشها نیاز به مطالعات نظری و آزمایشگاهی بیشتری است.

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي روشهاي مقاوم سازي تيرهاي بتني مسلح