مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها

 مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها

… دانلود …

مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: چهاردهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

رضا ابراهیمی – استادیار دانشکده مکانیک، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دانشک
وحید فروردین – کارشناس ارشد هوافضا دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دانشکده مهن

چکیده:

در این مقاله نتایج مدل سازی تجربی دو نوع پمپ گریز از مرکز، با سیال عامل آب، به انگیزه دستیابی به منحنی های مشخصه این پمپها، ارائه شده است. برای اطمینان از درستی نتایج و همچنین اعتبار دهی به آنها، یک روش معتبر تجربی برای مقایسه استفاده شده است. روش انتخاب شده استفاده از معادلات موسوم به معادلات "آوسیانیکف" برای یافتن منحنی های مشخصه پمپ ها می باشد. در این پ‍ژوهش با مقایسه نتایج دو روش فوق، ضرایب معادلات برای این دو پمپ به گونه ای مناسب اصلاح شده و معادلاتی که رفتار پمپ ها را توصیف می کند ارائه شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله مدل سازي تجربي دو نوع پمپ گريز از مرکز به منظور يافتن منحني هاي مشخصه آنها