مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع

مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع

… دانلود …

مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع :

سال انتشار : 1396

تعداد صفحات : 12

با به‌وجود آمدن صنایع بسیار حساس و افزایش میزان سرمایه‌گذاری‌ها در این صنایع، ارزش اقتصادی برق روزبه‌روز بیش‌تر شده و درنتیجه زیان‌های واردآمده بر مصرف‌کنندگان ناشی از قطعی‌های موقت یا دائم انرژی الکتریکی افزایش چشم‌گیری یافته است. یکی از دلایل قطعی انرژی الکتریکی وقوع خطا در ترانسفورماتورهای قدرت است. استفاده از ترانسفورماتورهای یدکی، یکی از پرکاربردترین روش‌ها در بهبود قابلیت‌اطمینان انرژی تحویلی به مشترکان است. در این مقاله مدل مارکوف جدیدی برای مطالعه تأثیر حضور یک ترانسفورماتور یدکی بر قابلیت‌اطمینان شبکه‌ای مرکب از تعدادی پست هر یک شامل دو ترانسفورماتور با ظرفیت‌های دلخواه ارائه شده است. در مدل ارائه‌شده، نشان داده شده است که ظرفیت بهینه ترانسفورماتور یدکی تابعی از درصد بارگذاری پست‌های منطقه و اختلاف ظرفیت بزرگ‌ترین و کوچک‌ترین ترانسفورماتور نصب‌شده در مجموعه پست‌ها است. جهت مطالعه قابلیت‌اطمینان شبکه از شاخص مقدار انتظاری انرژی تأمین‌نشده استفاده شده است. مدل ارائه‌شده به یک شبکه در استان مازندران با 84 پست فوق‌توزیع اعمال و اثر وجود ترانسفورماتور یدکی با ظرفیت‌های مختلف بر قابلیت‌اطمینان شبکه و کل هزینه تحمیل‌شده به شرکت برق مورد مطالعه قرار گرفته است. همچنین با انجام تحلیل حساسیت، تأثیر تغییرات مقدار ارزش اقتصادی برق بر خسارت شرکت‌های برق، ناشی از خروج ترانسفورماتور مورد مطالعه قرار گرفته است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله مدل‌سازي تأثير حضور ترانسفورماتور يدکي بر قابليت اطمينان مجموعه‌اي از پست‌هاي فوق‌توزيع