مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي

مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي

… دانلود …

مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي :

سال انتشار : 1396

تعداد صفحات : 17

در کاربردهای صنعتی، پایش وضعیت و عیب‌یابی بیرینگ­ها از اهمیت زیادی برخوردار است. تحلیل ارتعاشی، انتشار صدا، دمانگاری و تحلیل روانکار از جمله روش­های تشخیصی جهت شناسایی عیوب بیرینگ­ها می­باشند. یکی از قابل اطمینان­ترین روش‌ها جهت عیب­یابی تجهیزات دوار، مطالعه بر روی سیگنال ارتعاشی می­باشد. تاکنون روش­های مختلفی جهت عیب­یابی بیرینگ­های غلتشی توسط سیگنال­های ارتعاشی در حوزه زمان ارائه شده است. بیشتر روش­های سری زمانی، پیچیده و سیگنال­های استخراجی تحت تأثیر نویز می­باشند. تحلیل طیف تکین[i] که به عنوان یک تکنیک جدید و کارآمد در زمینه تحلیل سری­های زمانی مطرح می­باشد به لحاظ اجرا آسان و مصون از نویز می­باشد. در این روش سیگنال ارتعاشی اصلی هر یک از عیوب بیرینگ غلتشی به مؤلفه­های اساسی تجزیه می­شوند، که پس از انتخاب تعدادی از مؤلفه­ها و بازسازی سیگنال ارتعاشی، مشخصه­های آماری در حوزه زمان از سیگنال بازسازی شده استخراج می­شوند. این مشخصه­ها به عنوان ورودی‌های شبکه عصبی مصنوعی[ii] جهت تشخیص و طبقه­بندی عیوب بیرینگ­ها اعمال می­گردد. خروجی­های شبکه عصبی، عیوب بیرینگ­ها هستند که با انتخاب تعداد مناسب نرون­های لایه پنهان (لایه میانی)، حداکثر دقت در تشخیص عیوب حاصل می­شود. نتایج، پیاده­سازی موفق و کارآمد تحلیل طیف تکین در عیب‌یابی بیرینگ­های غلتشی با کمترین خطا را نشان می­دهد. [i]. Singular Spectrum Analysis (SSA) [ii]. Artificial Neural Networks (ANN)

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله تشخيص عيب ياتاقان هاي غلتشي با استفاده از سيگنال هاي ارتعاشي بر اساس تحليل طيف تکين و شبکه عصبي مصنوعي