ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي

ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي

… دانلود …

ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : راهبرد اجتماعي فرهنگي

تعداد صفحات : 21

یکی از مباحث بسیار مهم جهانی، دیپلماسی محیط زیست و تاثیر آن بر تعاملات بین المللی و صلح جهانی است. در این راستا دیپلماسی به عنوان یک ابزار کاربردی و تسهیل گر در روابط بین الملل است که هدف غایی آن صلح و آرامش است. در همین راستا با اینکه تفاوتی بین حقوق بین الملل و حقوق بین الملل محیط زیست قائل هستیم، حقوق بین الملل محیط زیست لازم است که با جهان پیرامونی که دائم در حال تغییر است سازش یابد. این در حالی است که پیوند حقوق بین الملل و حقوق بین الملل محیط زیست ناگسستنی است و یکی از نقاط پیوند همانا دیپلماسی محیط زیست است. از این رو تعاملات بین المللی زمینه ساز روند بروز و ظهور دیپلماسی در جریان کنفرانس های بین المللی است. در این مسیر روند توسعه حقوق بین الملل محیط زیست نیز متاثر از فرایند دیپلماسی می باشد و بایستی بر این مهم اذعان داشته باشیم که تنها راه برون رفت از مخاطرات و نابسامانی های زیست محیطی، دیپلماسی محیط زیست در پرتو همکاری های بین المللی است. تعاملات بین المللی شمال و جنوب در چارچوب دیپلماسی فعال به نوعی درک ژئوپلتیکی از مذاکرات بین المللی محیط زیست محسوب می شود. این پژوهش در صدد است تا الگوی چارچوبی تعاملات بین المللی در بستر دیپلماسی محیط زیست را تبیین نماید.

كلید واژه: دیپلماسی محیط زیست، مذاکرات بین المللی، درک ژئوپلتیکی، جهان سبز، الگوی چارچوبی

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي وارد صفحه فروش فایل دانلودی ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ديپلماسي پايدار؛ راهبردي موثر براي درک مذاکرات بين المللي زيست محيطي