بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996

بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996

… دانلود …

بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996 دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996 کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996 :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش هاي راهبردي امنيت و نظم اجتماعي

تعداد صفحات : 14

مقوله امنیت و شاخص های مربوط به آن، از عوامل تاثیرگذار در توسعه و ترویج گردشگری در یک کشور یا منطقه است، به عبارت دیگر، امنیت اولین و اساسی ترین نیاز یک گردشگر محسوب می شود. مشاهدات حاصل از مطالعات مختلف نشان دهنده کاهش در میزان ورود گردشگر در نتیجه آشوب ها و منازعات سیاسی و عدم رعایت قوانین در نقاط مختلف جهان است. این پژوهش بر آن است که نقش ثبات سیاسی و حاکمیت قانون بر تعداد ورود گردشگران در کشورهای منتخب اسلامی را بررسی نماید. بدین منظور برای بررسی اثرهای متغیرها بر تقاضای گردشگر از داده های هجده کشور اسلامی به شکل تلفیقی طی سال های 1996 تا 2012 استفاده شد و با توجه به آزمون F لیمر و آزمون هاسمن از روش داده های پانل و اثرهای ثابت برای تخمین استفاده می شود. نتایج این مقاله، بیانگر تاثیر مثبت و معنی دار ثبات سیاسی و حاکمیت قانون بر افزایش میزان ورود گردشگر به کشورهای اسلامی است.

كلید واژه: امنیت، گردشگری، پایداری سیاسی، حاکمیت قانون

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996 وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996 شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي تاثير ثبات سياسي و حاکميت قانون بر تعداد ورود گردشگران، مطالعه موردي: کشورهاي منتخب اسلامي طي دوره 2012-1996