کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS

کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS

… دانلود …

کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس ملي تکنولوژي مهندسي برق و کامپيوتر

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

در این مقاله، روشی برای طراحی کنترل کننده خودکار تولید برای یک سیستم قدرت چندناحیهای که هر ناحیه شامل چندین منبع تولید متفاوت است، ارایه شده است. این کنترل کننده با استفاده از الگوریتمهای HSS و PSO اقدام به تنظیم ضرایب PID میکند. سیستم قدرت مورد نظر از دو ناحیه تشکیل شده است و هر ناحیه شامل نیروگاه های حرارتی ، آبی و گازی بوده، دو ناحیه از طریق یک خط HVAC و یک خط HVDC موازی با آن به هم متصل شده، یک سیستم به هم پیوسته را تشکیل دادهاند. در طراحی عملکرد دینامیکی کنترل کننده تابع هدف انتگرال زمان ضرب در خطای قدرت مطلق (ITAE) مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین سیستم پیشنهاد شده تحت تاثیر بار ثابت و بار متغیر با زمان قرار داده شده است. نتایج نشان دهنده عملکرد مناسب الگوریتم PSO در طراحی کنترل کننده میباشد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

کنترل بار و فرکانس يک سيستم قدرت چندناحيه اي- چندمنبعي در حضور خطHVDC با الگوريتم HSS