بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان

بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان

… دانلود …

بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان دارای 3 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : نخستين کنفرانس پژوهش در انرژي و محيط زيست

تعداد صفحات : 3

چکیده مقاله:

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز انسان به استفاده از امکانات آسایشی بیشتر باعث می گردد که مبتکران را به نوآوری و خلاقیت بیشتر سوق دهد و بنابراین کارهای سخت و طاقت فرسا را که با ابزارهای دستی انجام داده می شود به آسانی به انجام برسانند. به هم اکنون انرژی الکتریکی فقط از طریق کابل و سیم به دست مصرف کننده می رسد و برق رسانی در نقاط صعب العبور مثل نواحی مسکونی در کوه ها و دره های خطرناک و جزایر مسکونی نزدیک دریاها و دریاچه ها مشکل جدی برای متصدیان و سازمان های تامین کننده برق در جهان کرده است. موضوع دیگر مسایل انتقال برق و سیستم تامین برق سریع به پهباد ها است شارژ باتری ها پهباد حتما در ایستگاه مخصوص و از طریق کابل صورت می گیرد با استفاده از این تکنولوژی در صورت ایجاد شرایط اضطراری عمل شارژ باتری آن سریعا صورت می گیرد. به تازگی روش برق رسانی (wire less) یک علم جدید در دنیا و به صورت آزمایشگاهی در فاصله چند متری و به روش () نمودن یک تونل هوا در آمریکا صورت گرفته است ولی معایبی دارد که از آن جمله خطرات جانی و مالی هنگام عبور و قطع جریان است و به هوا را در بر دارد چون تونل مذکور غیر قابل رویت و نامریی می باشد.

اینک شما با جستجوی بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان وارد صفحه فروش فایل دانلودی بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بهره گيري از ليزر درانتقال برق به نياحي غيرقابل برق رساني وشارژباتري پهبادهادرآسمان