يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني

يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني

… دانلود …

يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي مدل سازي رياضيات و آمار در مطالعات کاربردي

تعداد صفحات : 15

چکیده مقاله:

در این مقاله ما یک مدل ریاضی چنددوره ای و چندمحصولی برای زنجیره تامین حلقه بسته با در نظر گرفتن فاکتورهای جهانی شامل نرخ های معاوضه و عوارض گمرکی در نظر گرفتیم . همچنین فاکتورهای زیست محیطی ، شامل کاهش ناشی از تولید و بازسازی محصولات و حمل و نقل بین تسهیلات را نیز مورد توجه قرار دادیم . در این پژوهش انواع روش های حمل و نقل (هوایی ، کشتی ، ریلی ، جاده ای ) نیز در نظر گرفته شده است . این مدل ، مدلی چند هدفه و برنامه ریزی خطی عدد صحیح مختلط MILP تحت عدم قطعیت در تقاضا می باشد که برای رویارویی با این عدم قطعیت از رویکرد مبتنی بر سناریواستفاده نمودیم . جهت نشان دادن کاربردی بودن مدل ارایه شده، آن را با یک مثال عددی وبه کمک نرم افزار GAMSحل نمودیم تا هر سه هدف زنجیره تامین شامل بیشترین سود و تحویل به موقع از تامین کنندگان و کاهش آلودگی ناشی از گاز محقق شود .

اینک شما با جستجوی عبارت يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
يک مدل مکان يابي براي طراحي شبکه زنجيره تامين حلقه بسته جهاني