بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران

بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران

… دانلود …

بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : يازدهمين کنگره ملي پيشگامان پيشرفت

تعداد صفحات : 5

چکیده مقاله:

مقاله پیش رو با هدف بررسی تغییرات ساختار مالیاتی و اثر آن بر سطح تولید ناخالص داخلی به مطالعه قوانین مالیاتی و شاخص های اثرگذاری آن بر توسعه اقتصادی پرداخته است. در این مقاله ابتدا به ارایه ی تعاریف مصطلح مالیاتی پرداخته و سپس با بررسی قوانین و مقررات مالیاتی و بیان نقاط ضعف و قوت قوانین مربوط سعی شد به نقش و اثری که سیاستهای مالیاتی بر رشد و توسعه ی اقتصادی کشور می گذارند پرداخته شود. مالیات یکی از منابع اصلی تامین هزینههای دولت است به همین دلیل سیاست گذاری در این زمینه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. از این رو این مقاله در پی آن است که ابتدا قانون جدید مالیات های مستقیم را بررسی کرده و در این راستا اصلاحات و بازنگریهای لازم را نیز بیان نماید تا بتوان به اهدافی نظیر : کاهش شکاف طبقاتی. توزیع عادلانه درآمد. عدالت اجتماعی و ارتقای شرایط اقتصادی دست یافت. از طرفی از آنجا که یکی از انواع مالیات که همه مردم با آن سروکار دارند مالیات بر درآمد است این پرسش که سیاست های مالیاتی چه تاثیری بر اقتصاد کلان و توسعه آن خواهد داشت جای بحث خواهد بود.

اینک شما با جستجوی عبارت بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بررسي و نقد قانون ماليات هاي مستقيم و نقش آن بر توسعه اقتصادي ايران