بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان

بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان

… دانلود …

بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي روانشناسي،مشاوره، تعليم و تربيت

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

هدف مقاله حاضر آن است تا نشان دهد بین بلوغ زودرس کودکان و شبکه های اجتماعی مجازی ارتباط وجود دارد. مولفان با استفادهاز روش کتابخانه ای و با گردآوری نظریات صاحب نظران و تحلیل و گسترش آنها، نتیجه می گیرند استفاده ی کنترل نشده ی کودکاناز شبکه های اجتماعی به دلیل ویژگی های خاص آنها مانند انتشارانواع مطالب، انتشار تصاویر و فیلم های مستهجن که مناسب سنکودکان نیست، باعث تنش های روانی و آسیب های مختلف از جمله بلوغ زودرس می شود. نقش والدین بسیار مهم است. آنها باایجاد روابط صمیمی با فرزندان خود، دادن اطلاعاتی در زمینه ی جنسی متناسب با سن کودکان خود، می توانند از بسیاری از آسیب هابکاهند. در پایان هم برای جلوگیری از آسیب های شبکه های اجتماعی پیشنهاد می کنند، کلاس های آموزشی برای آشنایی بسیاریاز والدین با شبکه های اجتماعی و بالا بردن سواد رسانه ای کودکان تشکیل شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل بررسي تاثير شبکه هاي اجتماعي بر بلوغ زودرس کودکان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.