تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي

تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي

… دانلود …

تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي دستاوردهاي علوم ورزشي و سلامت دانشگاه علوم پزشکي آبادان

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

هدف از این تحقیق تجزیه و تحلیل اجرای مدیریت ریسک و شاخص های آن در استخرهای سرپوشیده خصوصی و دولتی استان خراسان جنوبی بود.جامعه آماری تحقیق حوزه مدیریتی استخرهای سرپوشیده استان خراسان جنوبی(15) استخر بود. نمونه گیری به صورت تمام شمار صورت گرفت. ابزار مورد استفاده پرسشنامه مدیریت ریسک (سیایو،2005) بود. جمع آوری اطلاعات به شکل میدانی بود. در بخش آزمون از آزمون کولموگوروف-اسمیرنوف از آزمون های T-TEST ،ANOVA، با استفاده از نرم افزار SPSS نسخه 22 صورت گرفت، نتایج نشان داد که بین نوع مدیریت استخرها (خصوصی یا دولتی) در برخی شاخص ها (بازرسی تسهیلات و تجهیزات، نگهداری تسهیلات و تجهیزات، وضعیت کارکنان) تفاوت وجود دارد و در برخی شاخص ها (ملاحظات پزشکی، فرم های شرکت کنندگان، شاخص آموزش شرکت کنندگان) تفاوت وجود ندارد و بین اجرای مدیریت ریسک در استخرهای خصوصی و دولتی تفاوت وجود دارد. لذا پیشنهاد می شود مدیران استخرها راهبردهای جدید مدیریت ریسک را برای کاهش خطرات تدوین و اجرا کنند.

اینک شما با جستجوی عبارت تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
تجزيه وتحليل اجراي مديريت ريسک و شاخص هاي آن در استخرهاي سرپوشيده خصوصي و دولتي استان خراسان جنوبي