شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان

شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان

… دانلود …

شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش هاي مديريت راهبردي

تعداد صفحات : 25

تفکر استراتژیک در استمرار بقا و پیشرفت در محیط متغیر و پویای امروزی نقش بسیار مهمی را بازی می نماید همچنین تفکر استراتژیک ابزاری است که به مدیران کمک می کند تا فرصت های جدید را خلق نمایند. نقش مدیران در فرآیند برنامه ریزی استراتژیک و اتخاذ تصمیمات، وابسته به نحوه تفکرشان می باشد و چارچوب های برنامه ریزی استراتژیک تنها فراهم کننده سوالاتی است که پاسخش مبتنی بر روش شناسی مدیران و تفکر ایشان در تصمیم گیری است. هدف پژوهش حاضر شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان می باشد. در این تحقیق ابتدا با مرور ادبیات تحقیق تعداد 23 عامل کلیدی (شایستگی های) تفکر استراتژیک استخراج گردیده و سپس با توزیع پرسشنامه ای بین اساتید و خبرگان مرتبط با موضوع، نظرات آنها مبنی بر انتخاب عوامل کلیدی مهم تر و یا اضافه نمودن عوامل دیگر، مورد پرسش قرار گرفته است که در نهایت 8 عامل کلیدی شناسایی گردید. پس از شناسایی عوامل کلیدی نهایی، اثرگذاری و روابط متقابل بین این عوامل نیز از خبرگان و اساتید مرتبط با این حوزه مورد پرسش قرار گرفته و در انتها، با استفاده از رویکردی ترکیبی از دو روش تئوری سیستم خاکستری و روش دیمتل به تجزیه و تحلیل داده های تحقیق پرداخته شده است که نتایج نشان دهنده میزان تاثیرگذاری، تاثیرپذیری و تعامل عوامل و گروه بندی آنها به عوامل علی و معلولی می باشد.

كلید واژه: تفکر استراتژیک، شایستگی استراتژیک، روش دیمتل، تئوری خاکستری

پژوهشگر گرامی فایل کامل شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل شناسايي و تحليل عوامل کليدي موثر بر تفکر استراتژيک به عنوان يک شايستگي محوري در سازمان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.