تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees

تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees

… دانلود …

تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي عمران،معماري و شهرسازي ايران معاصر

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

خرابی زنجیروار اعضای سازه ای که با خرابی موضعی قسمتی از سازه، باعث خرابی بخش وسیعی از سازه می شود، خرابی پیش رونده نامیده می شود. برای مقابله با این پدیده، آیین نامه ها بر مسیر بار جایگزین تاکید فراوان دارد. فلسفه این روش مبتنی بر آن است که با حذف یک المان کلیدی، سازه قادر به پل زدن و بازتوزیع نیروهای داخلی المان حذف شده به اعضاء مجاور باشد. در مقاله حاضر نحوه رکوردگیری و آنالیز نتایج مهم ترین پارامترهای کنترل کننده خرابی پیش رونده برای تضمین روش مسیر بار جایگزین، با استفاده از نرم افزار OpenSees شرح داده شده و تحلیل های دینامیکی غیرخطی بر روی یک سازه قاب خمشی فولادی 15 طبقه انجام یافته است. نتایج تحلیل ها نشان داد که سازه مفروض در این مقاله، براساس ضوابط آیین نامه UFC از مقاومت کافی در برابر خرابی پیش رونده برخوردار است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تشريح روند رکوردگيري پارامترهاي حياتي مسير بار جايگزين در خرابي پيش رونده با نرم افزار OpenSees دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.