مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک

مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک

… دانلود …

مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : شانزدهمين کنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيک

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

حوادث ترافیکی و تلفات ناشی از آن در حال حاضر به صورت یک معضل در سطح جهان مطرح است که تبعات آن تنها به بخش حمل ونقل بر نمی گردد و بر سایر ابعاد جامعه اعم از اقتصادی، اجتماعی ،سلامت و بهداشت نیز تاثیرگذار است.در این مقاله مدل ترکیبی ارزیابی ایمنی راه مبتنی بر ریسک و بر اساس برنامه بین المللی ارزیابی راه (IRAP) ارایه شده است. این مدل به منظور توسعه روشی برای بررسی ایمنی در قطعات راه انسجام یافته است و به داده های دقیق تصادف نیاز ندارد و راه ها را بر اساس شرایط موجود و تحلیل ریسک رتبه بندی می کند. اطلاعات اولیه مورد نیاز مدل به طور مستقیم از بررسی میدانی قطعات راه به دست می آید. تمرکز این روش بر روی شناسایی و ثبت ویژگی های راه است که بر روی رایج ترین و شدیدترین تصادفات تاثیر دارد. سطح ریسک برای کاربران راه (سرنشینان خودرو، موتور سواران، دوچرخه سواران و عابرین پیاده) به تفکیک و بر اساس تخمین احتمال و شدت محاسبه می شود. نتیجه ارزیابی به شکل تخصیص ستاره از یک عدد تا پنج عدد به قطعه راه ارایه می گردد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مدل ترکيبي ارزيابي ايمني راه بر اساس ريسک دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.