رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني

رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني

… دانلود …

رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : شانزدهمين کنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيک

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

ترافیک مجموعه ای پویا ، نامعین و غیرقطعی از عوامل مختلف محیطی و انسانی است و تیوری تطبیقی فازی به عنوان یک روش هوشمند با ورودی های پویای ترافیکی تعریف شده است و بر ناکارایی سیستم های کنونی با هدف بهبود زمان چراغ ها، هم برای خودروها و هم برای عابران، غلبه می کند. در این خصوص بایستی استراتژی های مختلف ترافیکی برای هر تقاطع در بازه های مشخص و کوتاه مدت، تعیین نمود و سپس نسبت به ارزیابی نتایج و تعیین عملکرد بهترین استراتژی اقدام نمود. در یک کنترل کننده چراغ راهنمایی عادی، چراغ ها براساس یک چرخه زمای ثابت و از پیش تعیین شده تغییر می کنند که بطور مشخص راه حل بهینه ای نیست. مفهوم کنترل کننده چراغ راهنمایی تطبیقی، درنظر گرفتن شرایط محیطی موجود و تغییر بلادرنگ و مستمر فرمانها، جهت بهبود جریان ترافیک را دارد. درنتیجه بایستی ضمن توجه به زوایای پنهان موضوع، از هوشمندی فازی برای طراحی شبکه ای که آگاهانه در چهار سطح: محلی، تقاطع های مجاور، منطقه ای و مرکزی نسبت به مناسب ترین متغیرهای ترافیکی آن تقاطع بهینه ترین اقدام ممکن را انجام دهد، استفاده نمود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل رويکردي جامع براي حل مشکل ترافيک تقاطع ها به روش هوشمند مطالعه موردي، تهران- خيابان طالقاني دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.