تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون

تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون

… دانلود …

تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي پژوهش هاي دانش بنيان در مهندسي کامپيوتر و فناوري اطلاعات

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

روش های تشخیص تغییرات روند خط سیر داده ها را در یک مجموعه داده پیدا می کنند. تجزیه و تحلیل مجموعه داده-های مبتنی بر توزیع پوآسون بسیار مهم است زیرا کاربردهای بسیار متنوعی مانند شبکه های کامپیوتری از آنها تقلید می کنند. مدل کاربرد استفاده شده در این مقاله شبیه ساز شبکه های کامپیوتری هستند. آخرین- مهمترین روند غالب در مجموعه داده های سری زمانی روند غالبی است که داده ها با آن تمام می شوند. روش ما تشخیص تغییر روند مبتنی بر ماتریس است که می توان مجموعه داده هایی با اندازه ی متغیر را بررسی کند. کاهش پیچیدگی زمانی و افزایش دقت اهداف روش پیشنهادی می باشد. روش پیشنهادی با RuLSIF که یکی از روش های پایه ای تشخیص نقطه ی تغییر است، مقایسه شده تا مزایای رویکرد خود را نشان دهیم.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون وارد صفحه فروش فایل دانلودی تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تشخيص آخرين- مهمترين روند غالب داده در مجموعه داده هاي آفلاين با توزيع پواسون