بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل – موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم

بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل - موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم

… دانلود …

بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل – موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل – موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل – موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل – موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم :

سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : ششمين کنفرانس و نمايشگاه بين المللي مهندسي متالورژي و مواد

تعداد صفحات : 13

چکیده مقاله:

پیل سوختی متانول مستقیم ( DMFC ) یکی از انواع پیل های سوختی پلیمری است با این تفاوت که در این پیل سوختی ساختار الکترودها با پیل سوختی پلیمری تا حدی متفاوت است و به جای استفاده از هیدروژن از متانول استفاده می شود. تکنولوژی DMFC نسبت به انواع دیگر پیل ها جدیدتر و یکی از کاربردهای مهم آن در باتری های موبایل و لپ تاپ است. این پیل ها در مقایسه با پیل سوختی مشابه خود که سوخت هیدروژن خالص مصرف می کند، چگالی توان و بازده کمتری دارند. بنابراین همواره تلاش ها به سمت بهبود بازده این پیل ها علی الخصوص با بهبود خاصیت الکتروکاتالیستی الکترودهای آن ها بوده است. در این پژوهش، در راستای بهبود خواص الکتروکاتالیستی الکترود جهت کاربرد در پیل سوختی متانول مستقیم، اقدام به تولید پوشش های الکتروکاتالیستی نیکل- مولیبدن در حمام وات اصلاح شده به روش جریان مستقیم و بررسی اثر دانسیته جریان بر روی ساختار، ریز ساختار و خواص الکتروکاتالیستی آن ها شد. پایداری و فعالیت الکتروکاتالیستی این پوشش ها جهت الکترواکسیداسیون متانول در محلول هیدورکسیدسدیم و متانول توسط دستگاه پتانسیواستات – گالوانواستات به روش ولتامتری چرخه ای مورد ارزیابی قرار گرفت و بهترین دانسیته جریان انتخاب شد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل – موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي اثر دانسيته جريان برخواص الکتروکاتاليستي پوشش آلياژي نيکل – موليبدن جهت کاربرد در پيل سوختي متانول مستقيم