مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران

مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران

… دانلود …

مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران :

سال انتشار : 1389

تعداد صفحات : 13

خلاصه:   بنا به اهمیت کیفیت آب آشامیدنی مورد استفاده در مرغداری­ها در افزایش ضریب بازدهی گله و با توجه به افزایش روزافزون ورود آلاینده­های شیمیایی خانگی و صنعتی به آب­های زیرزمینی که منبع اصلی تأمین­کننده آب مورد نیاز مرغداری­ها و دامداری­ها هستند، آب 10 مرغداری از هر یک از شهرستان­های کرج، شهریار و ورامین که از مراکز مهم پرورش طیور به شمار می­آیند، مورد بررسی قرار گرفت. بعد از جمع­آوری نمونه­های آب در ظروف پلی­اتیلن و ارسال آنها به آزمایشگاه سم­شناسی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، مقادیر نیترات، نیتریت، فلوراید، کلراید و سولفات (آنیون­ها) در نمونه­ها، با کمک دستگاه IC (یون کروماتوگرافی) و مقدار آرسنیک به کمک دستگاه هیدرید ژنریشن جذب اتمی آزمایش شد. نتایج نشان داد که مقدار نیترات در 5/37 % نمونه­های آب کرج، 25 % نمونه­های آب شهریار و 100 % نمونه­های آب ورامین، بالاتر از حداکثر قابل قبول ( ppm 25) است. همچنین مقدار سولفات در 5/12 % نمونه­های آب کرج و 7/66 % نمونه­های آب ورامین، بالاتر از حداکثر قابل قبول ppm) 250) بوده که این امر می­تواند هشداردهنده باشد. بقیه عناصر انداره­گیری شده، پایین­تر از حداکثر مقدار قابل قبول بودند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله وضعيت هشدار دهنده آلاينده‌هاي شيميايي غير آلي در آب‌هاي زيرزميني مورد استفاده در مرغداري‌هاي استان تهران دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.