مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران

مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران

… دانلود …

مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران :

سال انتشار : 1393

تعداد صفحات : 13

Psilotum nudum یک نهانزاد اپی‌فیت ابتدایی است که اخیراً از جنگل‌های هیرکانی گزارش شده است. در مطالعات پیشین این گیاه به عنوان گونه‌ای اپی‌فیت از زیستگاه‌های متعدد در ناحیه پست خزری گزارش شده بود. به علاوه، ویژگی‌های ریخت‌شناسی و تشریحی P. nudum در دو جمعیت از این گونه در بخش مرکزی ناحیه هیرکانی بازنگری شد. نتایج مطالعه حاضر گویای این است که هیچ اختلاف معنی‌داری در ویژگی‌های ریخت‌شناسی و تشریحی مشاهده نشده است. ساقه هوایی گیاه خطی، سبز با انشعابات دو شاخه‌ای است. برگ‌ها تقلیل یافته، ساده، فلس‌مانند بدون زبانک هستند. سینانژیوم از اتحاد سه اسپورانژیای کپسول‌مانند تشکیل یافته است. همچنین، نوع استوانه آوندی در رأس ساقه هوایی و ساقه هوایی اکتینواستل و در ریزوم هاپلواستل است. در بررسی حاضر، بستر رشد جدیدی از این گونه روی تخته سنگ، از جنگل عطاکوه در گیلان گزارش شده است.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي مجدد ريخت‌شناسي و تشريحي Psilotum nudum در جنگل‌هاي پست خزري، شمال ايران