مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري

مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري

… دانلود …

مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري :

سال انتشار : 1382

تعداد صفحات : 22

امروزه تحولات تکنولوژی آنچنان سرعتی بخود گرفته است که بسیاری از کشورهای در حال توسعه حتی توان هنگام ماندن با این تحولات و نه پیشتازی در آن را ندارند. از سوی دیگر، همگان اذعان دارند که این تحولات، تاثیر عمیقی عملکرد اقتصادی، صنعتی، امنیتی و حتی فرهنگی کشورها بر جای گذاشته و در عصر جهانی شدن، تنها بواسطه کسب توانمندیهای تکنولوژیکی می توان به توان رقابتی در تمامی عرصه ها دست یافت. بنابراین در آستانه تدوین برنامه چهارم توسعه اقتصادی سیاستگذاران موظفند تا با توجه به گسترش شکاف تکنولوژیکی ایران با جهان صنعتی و زنگ خطری که از این جهت بگوش می رسد، توسعه تکنولوژی را بعنوان یکی از دغدغه های اصلی خود مد نظر داشته و با نگاه جامعه خود به این امر زمینه و پیش نیازهای لازم برای پیشرفت آن را در کشور فراهم آورند.
یکی از مفاهیمی که به این جامع نگری کمک کرده و بعنوان چهار چوبی استاندارد در تدوین سیاستهای کلان توسعه تکنولوژی در کشورهای پیشرو مورد استفاده قرار می گیرد، نظام ملی نوآوری است. در این مقاله تلاش می شود تا اهمیت سیاستگذاری کلان در قالب مفهوم سیستم ملی نوآوری مورد تاکید قرار گیرد.

اینک شما با جستجوی مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله سياستگذاريهاي کلان ملي و سيستم هاي ملي نوآوري