مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک

مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک

… دانلود …

مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک :

سال انتشار : 1393

تعداد صفحات : 21

ازآنجاکه پژواک گویی و رفتارهای چالش انگیز، از مشکلات برجسته کودکان اتیستیک محسوب می‌شوند، این پژوهش، به بررسی اثربخشی تکرار گفتار بر کاهش پژواک گویی و رفتارهای چالش انگیز کودکان اتیستیک پرداخته است. پژوهش حاضر از نوع تک آزمودنی با طرح AB است. نمونه آماری، 3 دانش‌آموز پسر اتیستیک بودند که در مدرسه استثنایی پسرانه بشارت شهر تهران تحصیل می‌کردند. روش مداخله، در این پژوهش روش تکرار گفتار بوده است که به صورت تکرار پژواک گویی‌های نمونه‌ها انجام شده است و تأثیر آن در فراوانی پژواک گویی‌ها و رفتارهای چالش انگیز از طریق ثبت فراوانی رفتار پس از هر جلسه مداخله مورد بررسی قرار گرفت. جلسات، شامل سه جلسه مشاهده جهت ثبت خط پایه و شش جلسه مداخله و سرانجام یک جلسه پیگیری پس از آخرین جلسه ثبت فراوانی در نظر گرفته شد. جداول فراوانی و نمودارهای ترسیم‌شده، نشان‌دهنده تأثیر این روش مداخله در کاهش پژواک گویی‌ها و رفتارهای چالش انگیز در نمونه‌ها بودند پیشنهاد می‌شود که از این روش برای کاهش پژواک گویی و رفتارهای چالش انگیز کودکان اتیستیک استفاده شود.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله بررسي اثربخشي تکرار گفتار بر پژواک گويي و رفتارهاي چالش انگيز در ميان کودکان اتيستيک