مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران

مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران

… دانلود …

مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران دارای 49 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات : 49

این پژوهش با به‌کارگیری یک تابع هزینه انعطاف­پذیر، به محاسبه شاخص تغییرات تکنولوژی، بهره­وری کل عوامل و تأثیر تکنولوژی بر ترکیب نهاده و مقیاس تولید بخش صنعت ایران پرداخته است. با توجه به محاسبه مقادیر تغییرات تکنولوژی در سطح متوسط داده­ها، هزینه کل تولید صنعت دچار کاهشی 49/0 درصدی طی سال‌های 1375 تا 1388 شده است. تمام 23 صنعت مورد مطالعه، دارای انحراف از تکنولوژی نهاده بوده و تغییرات تکنولوژی موجب ذخیره مهم‌ترین نهاده تولید، یعنی مواد اولیه شده و در سمتی دیگر، موجب افزایش به‌کارگیری از سه نهاده نیروی­ کار، سرمایه و انرژی شده است. تغییرات تکنولوژی علاوه بر اینکه غیرخنثی است، موجب تغییر در مقیاس تولید شده و براساس ضریب انحراف تکنولوژی مقیاس تولید، تغییر تکنولوژی موجب کاهش در مقیاس بهینه تولید شده است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله ارزيابي تغييرات تکنولوژي و تأثير آن بر ترکيب نهاده و مقياس توليد در صنايع کارخانه‌اي ايران دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.