مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده

 مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده

… دانلود …

مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات و دانش

تعداد صفحات: 10

نویسنده(ها):

کاملیا اسدزاده منجیلی – دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده مهندسی کامپیوتر
مهدی نیامنش – دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده مهندسی کامپیوتر
رسول جلیلی – دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده مهندسی کامپیوتر

چکیده:

بازپیکر بندی سیستم های نرم افزاری موجود در شبکه به دلیل وابستگی های آن ها در زمان اجرا، مفهوم انتشار بازپیکربندی را به دنبال می آورد. به این معنا که بازپیکر بندی در یک سیستم، لزومبازپیکر بندی در سیستم های دیگر را موجب می شود. بازپیکربندی یک سیستم موجود در شبکه، به هماهنگی توزیع شده ای جهت حفظ سازگاری گره های مختلف در شبکهنیاز دارد. هدف از این مقاله، ارائه یک مدل برای انتشار بازپیکربندی و روشی جهت بررسی سازگاری و نیز اطمینان از انجام کامل و صحیح بازپیکر بندی هر کدام از سیستم ها در طی انتشار بازپیکربندی است. مدل ارائه شده در این مقاله، مبتنی بر توابع ترکیبی می باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله مدلي مبتني بر توابع ترکيبي براي انتشار باز پيکربندي در يک سيستم توزيع شده دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.