مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم

مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم

… دانلود …

مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم :

سال انتشار : 1391

تعداد صفحات : 13

این تحقیق به منظور بررسی اثر دورهای مختلف آبیاری و کارایی استفاده از خاکپوش‌های مختلف بر رشد و عملکرد گلایل رقم رز سوپریم اجراء گردید. دو عامل دور آبیاری در سه سطح 7، 10 و 15 روزه و نوع خاکپوش در پنج سطح شامل کاه گندم، پلاستیک سفید، پلاستیک سیاه، سوزنی برگ و بدون خاکپوش (شاهد) با سه تکرار بصورت آزمایش فاکتوریل در قالب طرح بلوک‌های کامل تصادفی در سه سال متوالی 89-1386 در مزرعه تحقیقاتی مرکز تحقیقات کشاورزی ورامین اجرا شد. ارتفاع گیاه، طول سنبله، تعداد گلچه، قطر گل، قطر کورم، وزن کورم و کورمچه و تعداد کورمل در این تحقیق مورد بررسی قرار گرفتند. تجزیه واریانس مرکب داده‌ها نشان داد که اثر متقابل آبیاری × خاکپوش بر روی تعداد گلچه، وزن کورم و کورمچه و تعداد کورمل در سطح احتمال 1% معنی‌دار بود. اثر سال نیز بر روی کلیه صفات به جز قطر کورم در سطح احتمال 1% معنی‌دار شد. نتایج این پژوهش نشان داد که استفاده از خاکپوش پلاستیک سیاه و دور آبیاری 10 روز موجب بهبود کمیت و کیفیت گل‌های گلایل شد.

اینک شما با جستجوی مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله اثر دورهاي آبياري و خاکپوش‌هاي مختلف بر برخي صفات گلايول رقم رز سوپريم