مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز

مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز

… دانلود …

مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز :

سال انتشار : 1395

تعداد صفحات : 26

رشد سریع شهرنشینی و تمرکز بخش عمده‌ای از جمعیت در کلانشهرها سبب شده است مدیران شهری در تأمین برخی از نیازها و زیرساخت‌های مورد نیاز شهروندان با بحران مواجه شوند. آرامستان یا گورستان از کاربری‌های ضروری سکونتگاه‌های انسانی است که در کلانشهرها به دلیل افزایش سریع جمعیت و بالا بودن نرخ مرگ و میر و نیز لزوم رعایت استاندردهای خاص، با محدودیت در تخصیص کاربری مواجه است. با توجه به تعدد آرامستان‌های شهر شیراز و محدودیت‌های ظرفیتی و زیست محیطی در عرصه شهر و نیز روند رو به رشد متوفیان در شهر، مطالعه حاضر به بررسی معیارهای مکان‌یابی آرامستان و انطباق نتایج با مطالعات طرح مجموعه شهری شیراز پرداخته است. برای شناسایی معیارها از پژوهش‌های پیشین استفاده شده است. به این منظور معیارها در محیط سیستم اطلاعات جغرافیایی پیاده‌سازی و با ترکیب وزن‌دار لایه‌های مرتبط پهنه‌های مناسب برای استقرار آرامستان جدید شهر شناسایی شده است. به منظور تدقیق، یافته‌های پژوهش با نتایج مطالعات طرح مجموعه شهری شیراز مقایسه شده است. نتایج نشان دهنده صحت معیارهای مورد استفاده و مناسب بودن پهنه‌های پیشنهادی برای استقرار آرامستان جدید شهر شیراز است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله مکاني براي اموات، شناسايي پهنه‌هاي مستعد احداث آرامستان در شهر شيراز