مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1

مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1

… دانلود …

مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1 دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1 کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1 :

سال انتشار : 1392

تعداد صفحات : 13

در این مقاله زنجیره‌ی هایزنبرگ همسانگرد پادفرومغناطیس اسپین -2/1 ناکام دایمر، مورد مطالعه قرار گرفته است. در این مدل پارامتر دایمر برای تبادل نزدیکترین همسایه‌ها و پارامتر ناکامی برای تبادل دومین نزدیکترین همسایه‌هاست. ما نمودار فاز حالت‌پایه‌ی سیستم هایزنبرگ اسپین -2/1 پادفرومغناطیس وامانده‌ی دایمر را در دو زیرفضای مورد بررسی قرار دادیم. در این مطالعات از روش لنکشوز برای قطری‌ سازی عددی زنجیره‌ی محدود استفاده کردیم و با استفاده از نتایج قطری ‌سازی، توابع پاسخ سیستم را برحسب تابعی از پارامتر ناکامی محاسبه کردیم. براساس نتایج قطری سازی دقیق، همچنین با محاسبه‌ی پارامترهای نظم برای سیستم مورد نظر مشخص شد که اثر دایمرشدگی در مدل زنجیره‌ی ناکام اسپین-2/1 منجر به یک گذار فاز مرتبه‌ی دوم بین دو نوع فاز دایمر، در نقطه‌ی ناکامی بحرانی می‌شود.

اینک شما با جستجوی مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1 وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1 شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله فاز دايمر در زنجيره‌ وامانده اسپين-2/1