مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS

مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت  فلکشن مفصل آرنج  با نرم افزار ADAMS

… دانلود …

مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS :

سال انتشار : 1392

تعداد صفحات : 14

زمینه و هدف: انقباض ایزوکینتیک از بهترین انقباض­ها است. از مهم­ترین مزایای این نوع انقباض، افزایش گشتاور اعمالی روی عضله، سازگاری گشتاور مقاوم در طول دامنه حرکت و کاهش آسیب­های اسکلتی عضلانی به­ شمار می­رود. بنابراین در این تحقیق سعی نمودیم، با استفاده از یک نرم­افزار مهندسی نسبت به مدل­سازی حرکت فلکشن آرنج اقدام نموده و ضمن مقایسه حرکت ایزوکینتیک با ایزوتونیک، منحنی گشتاور ایزوکینتیک را محاسبه نماییم.
روش بررسی: برای این منظور از نرم­افزار ADMAS که جزء یکی از قدرتمندترین نرم­افزارهای تحلیل دینامیکی می­باشد، استفاده گردید.
یافته­ها: نتایج مزیت انقباضات ایزوکینتیک را تأیید نمود به طوری­که مقدار گشتاور ایزوکینتیک نسبت به ایزوتونیک 60 درصد بیشتر و میزان نسبی آسیب در مفاصل کمتر بود. ضمناً منحنی گشتاور ایزوکینتیک محاسبه شده، در ابتدای حرکت حداقل و در زاویه­ی 98 درجه فلکشن ماکزیمم و سپس تا انتهای حرکت سیر نزولی از خود نشان داد.
نتیجه­گیری: این منحنی می­تواند در یک همکاری مشترک بین متخصصین تربیت­بدنی و علوم مهندسی به­عنوان مرجع در طراحی و ساخت دستگاه بهینه­ی بدنسازی مورد استفاده قرار گیرد.

با سلام،محصول دانلودی مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS هدایت میشوید
مقاله محاسبه ي منحني گشتاور ايزوکينتيک و مقايسه ي آن با گشتاور ايزوتونيک در حرکت فلکشن مفصل آرنج با نرم افزار ADAMS