مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش

مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش

… دانلود …

مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش :

سال انتشار : 1394

تعداد صفحات : 8

تپژوهش های انجام شده نشان داده است، تعیین تخلخل لایه نانولیفی، بهترین روش برای ارزیابی انتقال پرتوی فرابنفش از لایه های بی بافت نانولیفی سفید و رنگرزی نشده است و ساختار شیمیایی الیاف در درجه دوم اهمیت قرار دارد. در این پژوهش، رابطه میان تخلخل وب نانوالیاف و مقدار محافظت ایجاد شده در برابر تابش فرابنفش مطالعه شد. بدین منظور، لایه های بی بافت نانو لیفی با مقدار تخلخل متفاوت از محلول های دی متیل فرمامید حاوی مقادیر مختلف پلی آکریلونیتریل (11و%15وزنی) در سرعت های متفاوت درام جمع کننده تهیه شدند. سپس، مقدار تخلخل نمونه های الکتروریسی شده به کمک آزمون اندازه گیری مقدار نفوذپذیری هوا معین شد. مقدار محافظت ایجاد شده به وسیله هر وب در برابر تابش فرابنفش با بررسی مقدار تخریب رنگینه آبی متیلن که با همان وب محافظت می شد، برآورد شد. نتایج و شواهد در این پژوهش حاکی از آن است که با افزایش سرعت درام، تخلخل افزایش می یابد و در پی افزایش تخلخل، محافظت بیشتری در برابر تابش فرابنفش ایجاد می شود.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي ارتباط بين تخلخل وب نانوالياف و قابليت آن در محافظت در برابر تابش فرابنفش